Štýlový jedálenský stôl Wenus 5S – prírodný dub / čierna
Kód: 007-0104Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – dubová dyha
typ: rozkladací
dĺžka v rozloženom stave: 200 cm
hrúbka dosky stola: 32 mm
hrúbka nôh: 65x65 mm
farebné prevedenie: prírodný dub / čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | prírodná dyha |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



