Štýlová jedálenská stolička Nilo 8 – masívny buk s výberom dekoru a látkového čalúnenia
Kód: 007-0156Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál konštrukcie: masívny buk
sedadlo: HDF doska, pena T-25, látka
výška sedadla: 48 cm
farebné prevedenie: čierna / látka 8B
Dostupné drevené dekory:
čierna – hlavný obrázok
dub sonoma
orech
svetlý orech
biela
grafitová
dub grandson
kašmír
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky a kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | čalúnené |
.png)



