Štýlový jedálenský stôl Modena 1 XL - čierna/dub grandson
Kód: 007-0236Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál stola : nohy - masív buku, doska - lamino
typ: rozkladacia
šírka po rozložení: 220 cm (2x40 cm vkladka)
farebné prevedenie: čierna / dub grandson
Dostupné farebné varianty dosky stola:
dub grandson (na hlavnom obrázku)
dub sonoma
dub artisan
dub wotan
Dostupné farebné varianty nôh:
čierna (na hlavnom obrázku)
biela
dub sonoma
orech
grafit
Zvolenú farebnú variantu uveďte do poznámky v objednávke.
Skutočná farebnosť odtieňa sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



