Jedálenská lavica Porto na mieru
Kód: 044-0016Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia dreva a drevotriesky
výplň sedacej časti: pena T30 hrúbky 6 cm
výplň operadlovej časti: pena T25 hrúbky 3 cm
nôžky: masívne bukové drevo
kompletne čalúnená, aj zadná časť
uvedená cena je za lavicu s dĺžkou 100 cm
farebné prevedenie: jemná poťahová látka Monolith 37
Vlastnosti tkaniny Monolith:
látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, vytvárajúcou hydrofóbny povlak, ktorý chráni rýchlym prenikaním kvapaliny. To zabraňuje tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu tkaniny.
materiál: 100% PES
gramáž: 330 g/m2
martindale: 90.000 - 100.000
Na výber farebné prevedenie nožičiek:
prírodná
orech
čierna
biela
Zvolený odtieň nožiek a tkaniny, ako aj požadovanú dĺžku lavice napíšte do poznámky v objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hĺbka sedu: | 42 cm |
| Výška nožičiek: | 35 cm |
.png)



