Jednoduchý jedálenský stôl Max 3 – dub sonoma • 120 × 70 cm
Kód: 007-0122Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: nohy – masívny buk, doska – LTD laminovaná drevotriesková doska
typ: nerozkladací
Dostupné dekory:
dub sonoma – hlavný obrázok
orech
dub grandson
Zvolený dekor uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub sonoma |
| Šírka: | 70 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



