Jednoduchý jedálenský stôl Max 2 – 110 × 60 cm
Kód: 007-0118Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: nohy – masívny buk, doska – LTD laminovaná drevotriesková doska
typ: nerozkladací
Dostupné dekory:
dub sonoma/grafit – hlavný obrázok
orech
dub sonoma
biela
grafit
gaštan
dub grandson
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



