Moderný rozkladací jedálenský stôl Modena 1 – 140 × 80 cm › 180 cm / viac dekorov
Kód: 007-0111Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – LTD laminovaná drevotriesková doska typ: rozkladací
dĺžka v rozloženom stave: 180 cm
Dostupné dekory:
dub grandson / čierna – hlavný obrázok
orech
svetlý orech
dub sonoma
dub grandson
jelša
biela
kašmír
grafit
Zvolený dekor uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Farba: | prírodná |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



