Štýlová jedálenská stolička Nilo 10 D – masívny buk s výberom dekorov
Kód: 007-0160Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál konštrukcie: masívny buk
sedadlo: buková preglejka
farebné prevedenie: čierna
Dostupné drevené dekory:
čierna – hlavný obrázok
dub sonoma
orech
svetlý orech
jelša gaštan
biela
grafit
dub grandson
kašmír
Zvolené farebné prevedenie prosím uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky a kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | drevo |
.png)



