Štýlový jedálenský stôl Wenus 1 – na výber z viacerých dekorov
Kód: 007-0097Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – LTD laminovaná drevotrieskova doska
typ: rozkladaci
dĺžka v rozloženom stave: 200 cm
Dostupné dekory:
orech - hlavný obrázok
dub sonoma
biela
Zvolený dekor prosím uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Farba: | hnedá |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Tvar: | oválne |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



