Štýlový rozkladací stôl Wenus 2 – výber dekorov
Kód: 007-0098Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – LTD laminovaná drevotriesková doska
typ: rozkladací
dĺžka v rozloženom stave: 180 cm
Dostupné dekory:
orech – hlavný obrázok
dub sonoma
biela
dub grandson
kašmír
Zvolený dekor uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Farba: | hnedá |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



