Štýlový rozkladací jedálenský stôl Wenus 5 – orech • 160 › 200 cm
Kód: 007-0121Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – dubová dyha
typ: rozkladací
dĺžka v rozloženom stave: 200 cm
Dostupné dekory:
orech – hlavný obrázok
gaštan
wenge
Zvolený dekor uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vyberajte nábytok podľa miestností |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Farba: | hnedá |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | prírodná dyha |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



