Jedálenská stolička BOS 4 – masívny buk, čalúnenie podľa výberu
Kód: 007-0143Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stoličky: masívny buk
sedadlo: HDF doska, pena T-25, látka
prevedenie na hlavnej fotografii: čierna / tkanina 8B
Dostupné drevené dekory:
čierna – hlavný obrázok
biela
dub sonoma
jelša
grafit
dub grandson
orech
svetlý orech
wenge
kašmír
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Farba: | biela |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | čalúnené |
.png)



