Obdĺžnikový stôl Oslo 7 - dub prírodný/čierna
Kód: 007-0142Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy - masív buku, doska - dubová dyha
typ: rozkladacia
rozmery (v/š/d): 75/80/140-180 cm
dĺžka po rozložení: 180 cm
hrúbka stolovej dosky: 32 mm
farebné prevedenie: dub prírodný / čierna
Skutočná farebnosť odtieňa sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | prírodná dyha |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



