Rozkladací jedálenský stôl Evora / dekor dub dunin – 160–240 cm
Kód: 023-0884Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
drevené nohy
rozkladanie: dĺžka 160-200-240 cm (2 vložky)
farebné prevedenie: dekor dub dunin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly rozkladacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 62 kg |
| EAN: | 5900488594242 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | provensálsky |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 62 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkládání: | rozkládací |
.png)



