Štýlová jedálenská stolička Nilo 2
Kód: 007-0072Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
konštrukčný materiál: masívny buk
sedadlo: HDF doska, pena T-25, látka
výška sedadla: 48 cm
farebné prevedenie: dub sonoma / látka 7B
Dostupné drevené dekory:
dub sonoma – hlavný obrázok
orech
biela
gaštan
wenge
dub grandson
čierna
Zvolené farebné prevedenie a tkaninu prosím uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky a kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Dekor: | orech |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 96 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | čalúnené |
.png)



