Jedálenský stôl Max 5 – rozkladací, viacero dekorov
Kód: 007-0092Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – LTD laminovaná drevotriesková doska typ: rozkladací
dĺžka v rozloženom stave: 150 cm
Dostupné dekory:
dub sonoma – hlavný obrázok
orech biela
jelša
grafit
dub grandson
kašmír
Vybraný dekor uveďte prosím do poznámky v objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub sonoma |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



