Štýlová jedálenská stolička Nilo 7 D – masívny buk s možnosťou výberu dekoru
Kód: 007-0155Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál konštrukcie: masívny buk
sedadlo: buková preglejka
výška sedadla: 45 cm
dodávané zmontované
Dostupné dekory dreva:
dub sonoma – hlavný obrázok
orech
biela
gaštan
wenge
grafitová
čierna
dub grandson
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky a kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Štýl: | rustikálny |
| Dekor: | dub sonoma |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | drevo |
.png)



