Kuchynská linka Bianka 350 cm - sivá / biely lesk
Kód: 029-0011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
1x vysoká skrinka: 60/210/57
1x spodná skrinka na drez: 80/82/52 cm
1x spodná skrinka: 60/82/52 cm
1x spodná skrinka na sporák: 60/82/52 cm
1x spodná zásuvková skrinka: 60/82/52 cm
1x spodná polica: 30/72/55 cm
1x horná skrinka (dvojdverová): 80/71,5/31 cm
1x horná skrinka (jednodverová): 60/71,5/31 cm
1x horná malá skrinka: 60/36/31 cm
1x horná skrinka (dvojdverová): 60/71,5/31 cm
1x horná polica: 30/71,5/30 cm
celková šírka kuchyne: 350 cm
Jednotlivé skrinky si môžete zakúpiť aj tu.
Parametre a vlastnosti:
materiál: 16 mm hrubá LTD laminovaná drevotriesková doska + 1 mm ABS hrany
dvierka: LTD laminovaná drevotriesková doska
kuchynská doska nie je súčasťou balenia
rukoväte: kov
tiché retuše zásuviek a dvierok
univerzálna strana dvierok (pri inštalácii si vyberiete, ktorá strana sa má otvárať)
farebné prevedenie: sivá / biely lesk (dvierka)
Kuchynská doska nie je súčasťou, je možné objednať samostatne tu.
Kuchynské spotrebiče, drez a vodovodné batérie nie sú súčasťou zostavy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bianka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 170 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | lesk |
| Šírka: | 350 cm |
| Hmotnosť: | 170 kg |
| Tvar: | priame |
.png)



