Jedálenská stolička BOS 10 – škandinávsky štýl
Kód: 007-0067Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál konštrukcie: masívny buk
sedadlo: HDF doska, pena T-25, látka
farebné prevedenie: čierna / látka 8B
Dostupné drevené dekory:
čierna - hlavný obrázok
dub sonoma
orech
biela
gaštan
grafit
dub vnuk
kašmír
Zvolené farebné prevedenie a tkaninu prosím uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Dekor: | dub sonoma |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál sedáka: | čalúnené |
| Výška sedu židle: | 48 cm |
.png)



