Jedálenský stôl Zante - čierna
Kód: 003-1085Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: laminovaná drevotriesková doska (LTD) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a prenikaniu vlhkosti)
podstavec: MDF (polotvrdá drevovláknitá doska)
hrúbka materiálu: 16 mm
farba: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly okrúhle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 44 kg |
| EAN: | 1013660250000000 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 75,2 cm |
| Hĺbka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Materiál nôh: | drevovláknitá doska - MDF |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



