Nástenná polica Evora v svetlo béžovom odtieni – elegancia pre vaše steny
Kód: 023-0876Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 28 mm
farebné prevedenie: svetlo béžová
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| EAN: | 5900488594099 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 177 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hĺbka: | 25 cm |
.png)



