Elegantná komoda Evora 2 – béžový odtieň a dekor dubového dreva dunin
Kód: 023-0883Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15/28 mm
hrúbka skla: 4 mm
zásuvka s tichým dovieraním
úchytky: kov, patina mosadz
farebné prevedenie: svetlo béžová / dub dunin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| EAN: | 5900488594181 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



