Úzka vitrína Evora 2 v béžovej farbe s dekorom dub dunin – pravá
Kód: 023-0878Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany, sklo
hrúbka materiálu: 15/28 mm
hrúbka skla: 4 mm
úchytky: kov, patina mosadz
konštrukcia dverí na ľavej strane
farebné prevedenie: svetlo béžová / dub dunin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 78 kg |
| EAN: | 5900488594112 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 71 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 78 kg |
| Typ umiestnenia: | stojacie |
.png)



