Televízny stolík Evora – svetlo béžová farba v kombinácii s dubom dunin
Kód: 023-0881Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15/28 mm
úchytky: kov, patina mosadz
1 dvierka, 1 zásuvka, otvorená polica
farebné prevedenie: svetlo béžová / dub dunin
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s policou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| EAN: | 5900488594167 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 181 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | na nožičkách |
.png)



