Jedálenský stôl Max 8 - biela/dub wotan
Kód: 007-0233Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál stola : nohy - masív buku, doska - lamino
typ: rozkladacia
šírka po rozložení: 160 cm (2x40 cm vkladka)
farebné prevedenie: biela / dub wotan
Dostupné farby dosky:
dub wotan (hlavný obrázok)
dub sonoma
dub artisan
Dostupné farby nôh:
biela (hlavný obrázok)
dub sonoma
dub grandson
buk prírodný
čierna
Zvolené farebné prevedenie uveďte do poznámky v objednávke.
Skutočná farebnosť odtieňa sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Tvar: | štvorcové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



