Jedálenský stôl Max 9 – štvorcový, viacero dekorov
Kód: 007-0094Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy – masívny buk, doska stola – LTD laminovaná drevotriesková doska
typ: nerozkladací
Dostupné dekory:
dub sonoma – hlavný obrázok
orech
biela
dub grandson
kašmír
Zvolený dekor uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Tvar: | štvorcové |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



