Televízny stolík Evora – tmavozelená & dub lefkas, štýl Provence
Kód: 023-0018Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15/28 mm
úchytky: kov, patina mosadz
1 dvierka, 1 zásuvka, otvorená polica
tiché dovieranie
farebné prevedenie: tmavo zelená / dub lefkas
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky so zásuvkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| EAN: | 5900488575715 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 181 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 94 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | na nožičkách |
.png)



