Stolík do obývacej izby Evora – dekor dub dunin
Kód: 023-0885Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
drevené nohy
farebné prevedenie: dekor dub dunin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konferenčné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 5900488594259 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | provensálsky |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



