Kombinovaná komoda Evora 2 – tmavo zelená / dub lefkas, štýl Provence
Kód: 023-0020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF stredne tvrdá drevovláknitá doska + ABS hrany
hrúbka materiálu: 15/22 mm
zadná stena: HDF doska - 3 mm
tiché zatváranie
úchyty: kov, patina mosadz
farebné prevedenie: tmavo zelená / dub lefkas
Dodatočné parametre
| Kategória: | Policové komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| EAN: | 5900488575739 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



