Jídelná židľa Leon s čalúneným sedadlom – dub tabakový
Kód: 034-0253Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: dubové drevo z ekologického hospodárstva
vysoká kvalita a stabilita
náter: proces olejovania a voskovania na zachovanie pôvodného vzhľadu
údržba: utierajte mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátorov
morenie: prírodné
farebné prevedenie: dub tabakový/tkanina Moly 11
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Štýl: | škandinávsky |
| Šírka: | 46,5 cm |
| Výška: | 85,5 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Materiál dosky: | drevo |
| Materiál desky: | dřevo |
.png)



