Masívna truhla Gialo - prírodný dub
Kód: 034-0138Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: dubový masív
náter: olej zvýrazňujúci dekor dreva
minimalistický dizajn, jemné frézovanie, oblé okraje
stabilná a pevná konštrukcia
kvalitné kovanie
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodávané zmontované
morenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bielizníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| EAN: | 5905623082059 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 19 kg |
.png)



