Obdĺžnikové zrkadlo Gialo 1 v dubovom ráme
Kód: 034-0140Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: dubový masív, zrkadlo
náter: olej zvýrazňujúci dekor dreva
minimalistický dizajn, oblé okraje
pevná konštrukcia
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
morenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Hĺbka: | 3 cm |
| Hmotnosť: | 8,6 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
.png)



