Botník Gialo 1 z dubového masívu - prírodný
Kód: 034-0143Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: dubový masív, kov
náter: olej zvýrazňujúci dekor dreva
minimalistický dizajn, jemné frézovanie, oblé okraje
stabilná a pevná konštrukcia
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodávané zmontované
morenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Botníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 81 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
.png)



