Úložná lavica Rel - biely mat
Kód: 001-0566Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + ABS hrany
ozdobná lišta na čelách: MDF polotvrdá drevovláknitá doska 18 mm
hrúbka materiálu: 18 mm
úchytky: kov vo farbe brúseného zlata
kvalitné kovové pojazdy
farebné prevedenie: biely mat
čalúnenie sedadla: poťahová látka Riviera 21
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bielizníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderná |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 51,5 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| Úložný priestor: | so šuplíkmi |
| Materiál sedáka: | s polstrovaním |
.png)



