Masívna truhla Marone Elite - biela / prírodná
Kód: 034-0170Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: fínska borovica z ekologického hospodárstva (certifikát FSC)
kvalitné kovové piesty
náter: ekologický vodou riediteľný lak, prírodný vosk
krytie farby: 85% (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodávané v demonte
morenie: biela (RAL 9003) / prírodná borovica
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bielizníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 95 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 36 kg |
.png)



