Stojacie zrkadlo Gialo z masívu duba
Kód: 034-0141Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál: dubový masív, zrkadlo
náter: olej zvýrazňujúci dekor dreva
minimalistický dizajn, oblé okraje
stabilná, pevná konštrukcia
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
morenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.2 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 13,2 kg |
| Tvar: | obdĺžnikové |
.png)



