LED osvetlenie pre posteľ Rel - 90 x 200 cm
Kód: 001-0574Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:interiérové osvetlenie
integrované LED
teplota svetla: neutrálna farba
súčasťou napájací zdroj a ovládač pre reguláciu intenzity svetla
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklápacie postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Šírka: | 99,9 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Hĺbka: | 1 cm |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| Umiestnenie: | nad posteľ |
.png)



