Komoda Rel - biely mat
Kód: 001-0564Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + ABS hrany
ozdobná lišta na čelách: MDF polotvrdá drevovláknitá doska 18 mm
4 šuplíky
hrúbka materiálu: 18 mm
úchytky: kov vo farbe brúseného zlata
kvalitné kovové pojazdy
farebné prevedenie: biely mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 32.5 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderná |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 32,5 kg |
| Úložný priestor: | so šuplíkmi |
.png)



