Policový regál Querty - rockford hickory
Kód: 016-0569Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hrúbka 16 mm
ABS hrany
dvere: kovové panty
čierne kovové nožičky s protisklzovými podložkami
1x zásuvka, 1x dvierka
Povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie: Rockford Hickory
Otvorenie "PUSH TO OPEN"
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 45 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 70 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Hĺbka: | 41 cm |
| Hmotnosť: | 45 kg |
| Výška nožičiek: | 15 cm |
.png)



