Exkluzívna sedacia súprava Massimo
Kód: 002-0173Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
výplň sedadla: Pur pena + pružiny Faliste
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
celočalúnená
nôžky: kov
farba nožičiek: čierna
výška nôžok: 14 cm
dodávané v 2 kartónoch
výška so sklopenými záhlavníkmi: 91 cm
výška so zdvihnutými záhlavníkmi: 105 cm
šírka so sklopenými bočnými opierkami: 236 cm
šírka so zdvihnutými bočnými opierkami: 250 cm
dekoratívne malé vankúše nie sú súčasťou
čalúnenie: poťahová látka Rosario 452 (svetlo šedá)
Vlastnosti tkaniny Rosario:
materiál: 100% PES
gramáž: 360 g/m2
martindale: 45.000 cyklov
Možnosť výberu z pravého alebo ľavého rohu (voľbu rohu uviesť do poznámky v objednávke), na hlavnom obrázku je sedacia súprava vyobrazená v pravom prevedení
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte prosím našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítač.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 104 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 250 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Hĺbka: | 216 cm |
| Hmotnosť: | 104 kg |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hĺbka sedu: | 56 cm |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



