Štýlová vitrína Querty - rockford hickory
Kód: 016-0573Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hrúbka 16 mm
ABS hrany
dvere: kovové závesy
čierne kovové nožičky s protisklzovými podložkami
2x dvere
povrch z laminátu sa ľahko umýva
farebné prevedenie: rockford hickory
Otvorenie "PUSH TO OPEN"
LED osvetlenie nie je súčasťou.
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 70 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Hĺbka: | 41 cm |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Výška nožičiek: | 15 cm |
| Typ umiestnenia: | stojacie |
.png)



