Moderná sedacia súprava Molina mini
Kód: 011-0079Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
výplň: vlnité pružiny Falista, PUR pena
plocha na spanie: 125 x 210 cm
kompletne čalúnený (vrátane zadnej časti)
úložný priestor
nastaviteľné opierky hlavy a podrúčky
výška pri zdvihnutých opierkach hlavy: 90 cm
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
kovové nôžky v čiernej farbe
výška nožičiek: 10 cm
dekoračné vankúše súčasťou
čalúnenie: Austin 18/ Austin 18 (vankúše)
Vlastnosti látky Austin:
materiál: 100% PES.
hmotnosť: 400 g/m2
martindale: 115 000 cyklov
Rozmery balenia:
1/3: 187/109/67 cm - 71 kg
2/3: 174/96/67 cm - 74,8 kg
3/3: 20/18/13,5 cm - 3 kg
Možnosť výberu pravého alebo ľavého rohu (výber rohu uveďte v poznámkach k objednávke), na hlavnom obrázku je pohovka v ľavom rohu.
Skutočné farby látok sa môžu líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozkladacie sedacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 149 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 277 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 93 cm |
| Hmotnosť: | 148 kg |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Typ: | rohové |
| Výška sedu: | 45,5 cm |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
| Nožičky: | s nožičkami |
| Hĺbka ramena: | 189 cm |
.png)



