Atraktívna rohová sedacia súprava Modica
Kód: 002-0172Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
výplň sedadla: Pur pena + pružiny Faliste
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
celočalúnená
nôžky: kov
farba nožičiek: čierna
výška nôžok: 14 cm
dodávané v 2 kartónoch
dekoratívne malé vankúše sú súčasťou
čalúnenie: poťahová látka Massimo 400 (smotanová)
Vlastnosti tkaniny Massimo:
materiál: 100% PES
gramáž: 320 g/m2
martindale: 40.000 cyklov
Možnosť výberu z pravého alebo ľavého rohu (voľbu rohu uviesť do poznámky v objednávke), na hlavnom obrázku je sedacia súprava vyobrazená v ľavom prevedení
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte prosím našu infolinku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 93 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 230 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Hĺbka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 93 kg |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Typ: | rohové |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



