Čalúnené jedálenské kreslo F68/M1
Kód: 033-0051Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál podnože: čierny kov
maximálna nosnosť: 120 kg
prevedenie: čierna / zamatová poťahová látka Riviera 91
Voľbu poťahovej látky uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál sedáka: | čalúnené |
.png)



