Jedálenský set 6+1 Max 5 – štýlové stretnutie pre šesť osôb
Kód: 007-0191Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje ( š/v/h):
stôl: 120-150/78/80 cm
6x stolička: 43/94/40 cm
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy - masívny buk, vrchná doska - LTD laminovaná drevotriesková doska
materiál stoličiek: masívny buk
výška sedu: 48 cm
rozkladací stôl
prevedenie: biela / tkanina 24B
Zvolený odtieň poťahovej látky uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 99 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | buk |
| Hmotnosť: | 99 kg |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Počet miest: | pre 6 osôb |
.png)



