Moderný jedálenský set Max 2 z bukového dreva – 4 stoličky a stôl
Kód: 007-0009Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
stôl: 110/76/60 cm
4x stolička: 43/94/40 cm
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy - masívny buk, vrchná doska - LTD laminovaná drevotriesková doska
materiál stoličky: masívny buk
výška sedadla: 48 cm
šírka sedadla: 43 cm
farebné prevedenie: grafit / biela / látka 24B (tmavosivý semiš)
V poznámkach k objednávke uveďte zvolený odtieň poťahovej látky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 110 cm |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| Počet miest: | pre 4 osoby |
.png)



