Dvojdverová vitrína Zante - čierna
Kód: 003-1078Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: laminovaná drevotrieska (LTD) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a prenikaniu vlhkosti), sklo
boky: MDF (polotvrdá drevovláknitá doska)
jedna polica je sklenená, ďalšie dve sú z LTD
úchyty: kovové
nohy: kovové
systém tichého zatvárania
hrúbka materiálu: 16 mm
farebné prevedenie: čierna matná / zlaté doplnky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| EAN: | 1013659970000000 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 112,3 cm |
| Výška: | 155 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| Typ umiestnenia: | stojacie |
.png)



