Jedálenský stôl Zante - kašmírová
Kód: 003-1093Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhosti)
boky: MDF doska (polotvrdá drevovláknitá doska)
farebné prevedenie: kašmír
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly okrúhle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| EAN: | 1013660260000000 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 75,2 cm |
| Hĺbka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Materiál nôh: | drevovláknitá doska - MDF |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



