Konferenčný stolík Zante 1 - čierna
Kód: 003-1083Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: laminovaná drevotriesková doska (LTD) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a zvlneniu)
boky: MDF (polotvrdá drevovláknitá doska)
nohy: kovové
hrúbka materiálu: 16 mm
farba: čierny mat / zlaté doplnky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konferenčné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| EAN: | 1013660190000000 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 104,1 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Hĺbka: | 56 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



