Nástenné svietidlo Ainsley 2 do kúpeľne – leštená mosadz
Kód: D03-0141Súvisiaci tovar
Prírodné drevené dekory sa krásne hodia do takmer každého priestoru. Moderný dizajn kúpeľňových súprav z kolekcie Malo je vynikajúcim riešením pre menšie aj väčšie kúpeľne....
Kúpeľňový nábytok Mela sa skladá z niekoľkých modulov, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Praktické police a skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru. Kombinácia duba...
Jednoduchý, ale elegantný dizajn jednotlivých prvkov kolekcie Anter ozdobí každú predsieň alebo vstupnú halu. Veď táto časť domu je prvým miestom, ktoré uvidia Vaši hostia.
Dubová kolekcia Gialo v prirodzenom hrejivom odtieni bude krásne dopĺňať každý škandinávsky či aj loftovo ladený interiér. Vyberte si ten správny kúsok, ktorý bude vyhovovať...
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: mäkká oceľ, sklo
osvetlenie kúpeľne
trieda ochrany: IP44
pätica: 2x G9
max. príkon: 3 W LED
napájanie: 220-240 V
farba: leštená mosadz
LED žiarovky sú súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Štýl: | vintage |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 40,6 cm |
| Výška: | 23,1 cm |
| Hĺbka: | 20,6 cm |
| Umiestnenie: | kúpeľňa |
Kolekcia Poppy obsahuje sklenené tienidlá s bublinkami, ktoré vyzerajú veľmi sofistikovane. Kovová konštrukcia lakovaná do mosadzného odtieňa pôsobí príjemne jednoducho, ale...
Hollis - kolekcia inšpirovaná štýlom Art Deco, ktorý sa rozšíril najmä v 20. rokoch 20. storočia. Pevná oceľová konštrukcia s čírym osadeným tienidlom. Svietidlo je vďaka svojim...
Dizajnová kolekcia Waverly vyzerá ako starožitný poklad. Oceľ v cínovej povrchovej úprave v kombinácii s kvalitným skleneným tienidlom vytvára dokonalý vintage kúsok, ktorý sa...
.png)



